Budowa linii elektroenergetycznej
400 kV Jasiniec - Pątnów

 

STRONA GŁÓWNA / KOMUNIKACJA SPOŁECZNA

KOMUNIKACJA SPOŁECZNA

Zależy nam, aby przedsięwzięcie polegające na budowie tak ważnej dla regionu linii, zostało zrealizowane w porozumieniu z władzami i mieszkańcami gmin, przez które wytyczono trasę. Stąd tak wiele spotkań Państwem, podczas których informowaliśmy skąd potrzeba budowy linii, jak działamy, jakimi zasadami kierujemy się wytyczając trasę.

Wszyscy zainteresowani projektem nadal mogą się z nami kontaktować -  za pośrednictwem biura prasowego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres prowadzenia inwestycji.

Postępy prac mogą Państwo śledzić na stronie internetowej, na której zamieszczamy informacje o tym, jakie działa zostały już zrealizowane.  Do Państwa dyspozycji jest również folder informacyjny, w którym opisano najważniejsze kwestie dotyczące realizowanego przedsięwzięcia. Materiał w wersji elektronicznej jest do pobrania tu. Przed rozpoczęciem  budowy linii przygotujemy dla Państwa kolejną publikację, w której opiszemy ten etap zadania.INWESTOR WYKONAWCA - KONSORCJUM FIRM
Polskie Sieci Elektromagnetyczne Spółka Akcyjna Eltel Networks Olsztyn S.A.   SPIE Gdańsk   Elfeko S.A.